TP-Link VIGI C440-W(4mm) 4MPx, IP Kamera Turret, WiFi, přísvit 30m
TP-Link VIGI C440-W – dohlíží na bezpečnost ve dne v noci IP kamera TP-Link VIGI C440-W s plnobarevným nočním viděním , která se postará o zabezpečení prostoru. Disponuje snímačem CMOS, který zachycuje obraz ve vysokém rozlišení, a je ideální pro n...


TP-Link VIGI C440-W – dohlíží na bezpečnost ve dne v noci
IP kamera TP-Link VIGI C440-W s plnobarevným nočním viděním, která se postará o zabezpečení prostoru. Disponuje snímačem CMOS, který zachycuje obraz ve vysokém rozlišení, a je ideální pro nepřetržitý monitoring ve dne i v noci. Model TP-Link VIGI C440-W podporuje maximální rozlišení 4 Mpx a sledování okolí v barvách. Díky podpoře bezdrátového připojení je konektivita rychlá a jednoduchá všude, kde je pokrytí Wi-Fi signálem.

Kamera TP-Link VIGI C440-W nabízí funkce inteligentní detekce, a kromě zachycení pohybu vás upozorní také na narušení prostoru, překročení linie nebo na záměrně zablokování zorného pole. O veškerých aktivitách a událostech, které nastanou, jste okamžitě informováni na své mobilní zařízení. Ve spojení se zabudovaným mikrofonem a reproduktorem můžete také ihned náležitě reagovat formou obousměrné komunikace.

4megapixelová IP kamera typu turret nabízí snímač 1/3" CMOS s rozlišením 2560 × 1440 obrazových bodů a podporu DWDR. Připojení lze jednoduše realizovat pomocí RJ-45 portu, nebo bezdrátově skrze Wi-Fi. Díky aplikaci TP-Link VIGI lze sledovat dění 24 hodin denně, 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Spolehlivý systém nočního vidění zajišťuje, že kamera funguje dobře i za špatných světelných podmínek a zaznamenává dění pro budoucí kontrolu.

- 4 MPx vysoké rozlišení: Více než dost pixelů na to, aby kamera zachytila některé diskrétnější detaily.
- Inteligentní detekce: Přijímejte oznámení a kontrolujte videokanály, když někdo překročí hranici, vstoupí do nastavené oblasti nebo překáží kameře.
- LED přísvit Full-Color: Spolehněte se na 24hodinové snímání barevných detailů i v černočerné tmě díky vysoce citlivému snímači a bílému LED přísvitu.
- H.265+: Kamery přenášejí komprimovaný křišťálově čistý obraz, aniž by využívaly další šířku pásma, a šetří tak místo na disku, snižují zatížení sítě a náklady na monitorování – to vše bez snížení kvality obrazu.
- Aktivní obrana: Varujte a odraďte možné vetřelce pomocí zvukových a světelných alarmů v případě detekce nestandardních situací.
- Bezdrátové připojení: Snadné a rychlé nasazení na místa pokrytá Wi-Fi signálem.
- Vzdálený dohled: Spravujte své zabezpečení přímo z dlaně pomocí aplikace VIGI.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Zobrazení:
Rozlišení snímače: 4,0 Mpx
Snímací čip: 1/3" CMOS, progresivní sken
Maximální rozlišení: 2560 × 1440 px
Snímková rychlost: 25/30 fps
IR přísvit: ano, do 30 m
LED přísvit: ano, do 30 m
Úhel záběru: 80° horizontálně, 43,2° vertikálně, 94,2° diagonálně
Rozhraní a protokoly:
Rozhraní: 1× RJ-45, Wi-Fi
Video komprese: H.265+, H.265, H.264+, H.264
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 256 GB)
Audio: vestavený mikrofon + reproduktor
Mechanické vlastnosti a prostředí:
Napájení: DC 12 V (zdroj není součástí balení), příkon max. 7 W
Pracovní teplota: -30 až +60 °C
Rozměry: 123 × 123 × 83 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 744 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 4897098683743 |
| Alarm: | áno |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | nie |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | nie |
| Ethernet: | áno |
| GSM: | nie |
| H.264: | áno |
| H.265: | áno |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | 2K |
| Na batérie: | nie |
| Napájanie: | do sítě |
| NVR: | nie |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | Ethernet + WiFi |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 2560 × 1440 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vnútorné |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | áno |
| Vonkajšie: | nie |
| Výrobca: | TP-Link |
| WiFi 2,4 GHz: | áno |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Záznam a úložisko: | SD + Cloud + NVR/NAS/FTP |
| Značka: | TP-LINK |
| Part Number: | VIGI C440-W(4mm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
TP-Link je popredná svetová značka v oblasti sieťových zariadení a smart domácnosti. V jej portfóliu nájdete WiFi kamery, routre, extendery a inteligentné ovládače, ktoré spájajú spoľahlivosť s jednoduchou inštaláciou.
Produkty TP-Link sú ideálne pre bezpečnostné riešenia, stabilné pripojenie a smart ovládanie domácnosti. Značka je známa vysokou kvalitou, dostupnosťou a užívateľsky prívetivými aplikáciami pre Android aj iOS.
✔️ Široká ponuka sieťových zariadení a kamier
✔️ Jednoduchá mobilná aplikácia Tapo
✔️ Globálna značka s dlhoročnou tradíciou

