TP-Link Tapo T300 Chytrý senzor
Chytrý senzor úniku vody Tapo T300 s 6 detekčními sondami, alarmem 90 dB, vodotěsností IP67 a okamžitými upozorněními v aplikaci. Vyžaduje Hub Tapo pro bezdrátové připojení.
TP-Link Tapo T300 - Smart snímač úniku vody
- Alarm kapání a úniku – Reaguje na kapky a úniky pomocí 6 detekčních sond na horní i spodní straně
- Alarm až 90 dB – Nechte se upozornit 90dB sirénou a ztlumte alarm jediným dotykem
- Vodotěsnost IP67 – Vodotěsnost IP67 chrání před vlhkým a prašným prostředím
- Okamžité oznámení v aplikaci – Získejte okamžitá upozornění prostřednictvím aplikace Tapo, když dojde odkudkoli k úniku
- Flexibilní umístění – Bezdrátové, určené k umístění všude tam, kde může dojít k úniku nebo zaplavení
- Vizuální alarm pomocí světel Tapo – Získejte vizuální upozornění z chytré žárovky, než dojde ke katastrofě
- Je vyžadován Hub – Hub spustí poplach, když je detekován únik. Spravujte až 64 senzorů pomocí jednoho Hubu

Nepřetržitá upozornění na úniky vody
Chytrý senzor úniku vody Tapo je vybaven 6 vysoce citlivými sondami na horní a spodní straně, aby mohl detekovat úniky vody i zaplavení a okamžitě vás upozornit alarmem o hlasitosti 90 dB. Může také spustit alarm hubu a rozšířit tak zvukové upozornění na větší vzdálenost. Nyní máte možnost okamžitě zasáhnout a předejít vzniku větších škod způsobených vodou.

Mějte přehled o úniku vody odkudkoliv
Aplikace vás okamžitě upozorní, když dojde k úniku vody nebo vybití baterií. Tyto informace obdržíte, i když budete mimo domov. Díky chytrým akcím můžete propojit senzor s chytrými žárovkami Tapo a získat tak vizuální upozornění ještě dříve, než dojde ke katastrofě.

Vodotěsnost IP67 a dlouhá výdrž
Díky krytí IP67 je senzor ideální do vlhkého a prašného prostředí a vyniká dlouhou životností. Dvě vyměnitelné baterie AAA zajišťují životnost až 3 roky při běžném používání.

Rychlá a jednoduchá instalace
Stáhněte si aplikaci Tapo, podle průvodce spárujte senzor s hubem Tapo a umístěte jej tam, kde by mohlo dojít k úniku vody. Je vyžadován hub Tapo, který se prodává samostatně a umožňuje spravovat až 64 senzorů.
Technické specifikace
| Vyžadován Hub | Ano (Hub Tapo se prodává samostatně) |
|---|---|
| Bezdrátové připojení | 868/922 MHz |
| Provozní teplota | 0 až 40 °C |
| Provozní vlhkost | 0 až 99 % RH |
| Rozměry | 84,5 × 46,5 × 30 mm |
| Napájení | 2× baterie AAA (součástí balení) |
| Výdrž baterií | Až 3 roky* |
| Krytí | IP67 (vodotěsnost) |
| Certifikace | FCC, CE, R-NZ, UKCA, RoHS, JRF, VCCI, NCC, RCM |
| Obsah balení | 1× Tapo T300 2× baterie AAA Rychlý návod k použití |
* Výdrž baterií až 3 roky vychází z laboratorních výsledků společnosti TP-Link. Skutečná životnost baterií se může lišit v závislosti na pracovních podmínkách a prostředí.
| Kategória: | Senzory, detektory a doplnkové čidlá |
|---|---|
| Záruka: | 744 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4897098682364 |
| Alarm: | áno |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | áno |
| Bezdrôtové: | nie |
| Bezdrôtový prenos dát: | nie |
| Do siete: | nie |
| Ethernet: | nie |
| GSM: | nie |
| H.264: | nie |
| H.265: | nie |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Na batérie: | nie |
| NVR: | nie |
| Ovládanie: | Aplikácia |
| Pohybový senzor: | nie |
| Pripojenie: | Bluetooth |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Senzor |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | TP-Link |
| WiFi 2,4 GHz: | nie |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Značka: | TP-LINK |
| Part Number: | Tapo T300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
TP-Link je popredná svetová značka v oblasti sieťových zariadení a smart domácnosti. V jej portfóliu nájdete WiFi kamery, routre, extendery a inteligentné ovládače, ktoré spájajú spoľahlivosť s jednoduchou inštaláciou.
Produkty TP-Link sú ideálne pre bezpečnostné riešenia, stabilné pripojenie a smart ovládanie domácnosti. Značka je známa vysokou kvalitou, dostupnosťou a užívateľsky prívetivými aplikáciami pre Android aj iOS.
✔️ Široká ponuka sieťových zariadení a kamier
✔️ Jednoduchá mobilná aplikácia Tapo
✔️ Globálna značka s dlhoročnou tradíciou



