TP-Link Tapo C320WS
Venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera s 2K QHD rozlišením, plnobarevným nočním viděním, detekcí pohybu, obousměrným zvukem a odolností IP66 pro nepřetržité sledování vašeho domova.
TP-Link Tapo C320WS – venkovní bezpečnostní Wi-Fi kamera s plnobarevným obrazem i v noci
- Technologie 2K QHD – Zaznamenává křišťálově čistý obraz v rozlišení 2560 × 1440
- Kabelová nebo bezdrátová síť – Připojení přes ethernet nebo Wi-Fi pro flexibilní instalaci
- Plnobarevné noční vidění – Zobrazuje barevný obraz dokonce i v noci
- Noční vidění s technologií Starlight – Snímač s vysokou citlivostí zachycuje obraz ve vyšší kvalitě i za špatných světelných podmínek
- Detekce pohybu a upozornění – Dostávejte upozornění, jakmile kamera zaznamená pohyb
- Zvukový a světelný alarm – Aktivace světelných a zvukových efektů na odrazení nevítaných návštěvníků
- Obousměrný zvuk – Umožňuje komunikaci pomocí integrovaného mikrofonu a reproduktoru
- Bezpečné úložiště – Místní uložení až 256 GB videa v rozlišení 2K QHD na kartu microSD
- Hlasové ovládání – Podporuje služby Google Assistant a Amazon Alexa
- Chytré akce – Vytvářejte inteligentní automatizace pomocí aplikace Tapo

2K QHD, čistý a ostrý obraz v každé sekundě
Rozlišení 2560 × 1440 (Quad HD) pro zobrazení s mnohem jemnějšími detaily. S funkcí 8× přiblížení uvidíte dále a zachytíte každý důležitý detail.

Živé plnobarevné zobrazení i za temných nocí
Na rozdíl od černobílého obrazu běžných kamer je kamera Tapo C320WS vybavena snímačem s vysokým rozlišením a světelností, které zachycují širší spektrum barev i za velmi špatných světelných podmínek.

Jasnější i při záři hvězd
Snímač Starlight s vysokou citlivostí zachycuje obraz ve vyšší kvalitě dokonce i za špatných světelných podmínek, aby se detaily neztrácely mezi stíny. Technologie zajišťuje lepší viditelnost než běžné snímače.

- Detekce neoprávněného vniknutí do oblasti – Upozornění při vstupu do definované zóny
- Detekce překročení hranice – Sledování přechodu přes nastavenou čáru
- Detekce zakrytí – Varování při zakrytí objektivu kamery
Velmi hlasitý zvukový alarm
Vestavěnou sirénu můžete spustit za účelem odstrašení. Zvukový alarm může rovněž automaticky spolupracovat s různými detekcemi pohybu a aktivovat se při zjištění neoprávněné aktivity.

Obousměrný zvuk
S obousměrným zvukem můžete komunikovat pohodlněji. Vyřiďte vše potřebné, například s pošťákem, nebo komunikujte s návštěvníky na dálku prostřednictvím integrovaného mikrofonu a reproduktoru.
IP66 – Provedení odolné i vůči velmi nepříznivému počasí
Kamera je navržena s voděodolným mikrofonem, reproduktorem a kruhovým těsněním pro maximální ochranu proti povětrnostním vlivům. Certifikace IP66 zaručuje spolehlivý provoz za všech klimatických podmínek.
Speciální aplikace Tapo
Živé zobrazení, přehrávání záznamů, ukládání videoklipů a konfigurace – to vše v jedné přehledné aplikaci. Stáhněte si aplikaci Tapo, zapněte kameru a připojte ji podle jednoduchého průvodce v aplikaci.
Technické specifikace
| Obrazový snímač | 1/3" |
|---|---|
| Objektiv | Clonové číslo: F/1.61 Ohnisková vzdálenost: 3,18 mm |
| Noční vidění | 850 nm IR LED až 30 m |
| Rozlišení | 4 Mpx (2 560 × 1 440) |
| Snímková frekvence | 15 fps |
| Video streaming | 4 Mpx |
| Video komprese | H.264 |
| Audio komunikace | Obousměrný zvuk |
| Audio vstup a výstup | Vestavěný mikrofon a reproduktor |
| Bezdrátová rychlost | 802.11b: 11 Mbps 802.11g: 54 Mbps 802.11n: 150 Mbps |
| Bezdrátové zabezpečení | WPA/WPA2-PSK |
| Frekvence | 2,4 GHz |
| Zabezpečení | 128bitové AES šifrování s SSL/TLS |
| Napájení kamery | 3metrový napájecí kabel |
| Vstupní spouštěč | Detekce pohybu |
| Výstupní upozornění | Push notifikace |
| Certifikace | CE, NCC |
| Systémové požadavky | iOS 10+, Android 5.0+ |
| Tlačítko | Reset tlačítko |
| Indikační LED | Systémová LED, 2× bílá světelná LED |
| Vstup adaptéru | 100–240 V AC, 50/60 Hz, 0,3 A |
| Výstup adaptéru | 9,0 V / 0,6 A (DC napájení) |
| Rozměry | 142,3 × 103,4 × 64,3 mm |
| Obsah balení | Tapo C320WS Napájecí adaptér Montážní šablona Hmoždinky a šrouby Voděodolné těsnění Voděodolné kabelové příslušenství Rychlý návod |
| Provozní teplota | –20 až +45 °C |
| Skladovací teplota | –20 až +60 °C |
| Provozní vlhkost | 10–90% RH (bez kondenzace) |
| Skladovací vlhkost | 0–90% RH (bez kondenzace) |
| Kategória: | Klasické kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 806 |
| Hmotnosť: | 0.518 kg |
| EAN: | 4897098687031 |
| Alarm: | áno |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | áno |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | áno |
| Ethernet: | áno |
| GSM: | nie |
| H.264: | áno |
| H.265: | nie |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | 2K |
| Na batérie: | nie |
| Napájanie: | do sítě |
| NVR: | nie |
| Ovládanie: | Aplikácia + Hlasový asistent |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | Ethernet + WiFi + Bluetooth |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 2560 × 1440 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | TP-Link |
| WiFi 2,4 GHz: | áno |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Záznam a úložisko: | SD + Cloud + NVR/NAS/FTP |
| Značka: | TP-LINK |
| Part Number: | Tapo C320WS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
TP-Link je popredná svetová značka v oblasti sieťových zariadení a smart domácnosti. V jej portfóliu nájdete WiFi kamery, routre, extendery a inteligentné ovládače, ktoré spájajú spoľahlivosť s jednoduchou inštaláciou.
Produkty TP-Link sú ideálne pre bezpečnostné riešenia, stabilné pripojenie a smart ovládanie domácnosti. Značka je známa vysokou kvalitou, dostupnosťou a užívateľsky prívetivými aplikáciami pre Android aj iOS.
✔️ Široká ponuka sieťových zariadení a kamier
✔️ Jednoduchá mobilná aplikácia Tapo
✔️ Globálna značka s dlhoročnou tradíciou
