Reolink D340W 5MPx venkovní IP kamera jako videozvonek, 2560X1920, IP65, DualBand WiFi, audio
Reolink D340W – bezpečnost u vašich dveří Chytrý zvonek s integrovanou kamerou Reolink D340W , který zlepšuje zabezpečení domácnosti. Kamera zachycuje obraz v ostrém a detailním 2K+ rozlišení a poskytuje zřetelné a křišťálově čisté záznamy ve dne i...
Reolink D340W – bezpečnost u vašich dveří
Chytrý zvonek s integrovanou kamerou Reolink D340W, který zlepšuje zabezpečení domácnosti. Kamera zachycuje obraz v ostrém a detailním 2K+ rozlišení a poskytuje zřetelné a křišťálově čisté záznamy ve dne i v noci. Zvonek Reolink D340W nabízí přesnou detekci pohybu a při zachycení podezřelého výskytu vás neprodleně informuje formou notifikace.

Model Reolink D340W je vybaven zabudovaným reproduktorem a dvojicí mikrofonů pro obousměrnou komunikaci. V reálném čase budete v kontaktu s návštěvníky, kurýrní službou nebo pošťákem, a to přímo z vašeho mobilního telefonu skrze aplikaci Reolink. Součástí Reolink D340W je další zvonek, který stačí jednoduše zapojit do elektrické zásuvky v místnosti a o každém zaklepání na dveře budete vědět.

Zvonek s kamerou nabízí rozlišení 2560 × 1920 obrazových bodů a úhel záběru 134° (horizontálně). Video ve vysoké kvalitě zaručí také při nočních záběrech díky IR přísvitu. Dokáže detekovat pohyb přede dveřmi a upozornit na něj notifikací v chytrém telefonu. Zvonek disponuje dvoupásmovým bezdrátovým připojením Wi-Fi (2,4 GHz, 5 GHz). Potěší také podpora cloudového uložení nebo microSD karet do velikosti až 256 GB. Kamera navíc disponuje dvěma mikrofony a reproduktorem. Díky mobilní aplikaci Reolink budete mít přehled o situaci před dveřmi 24 hodin denně, 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Zajisté potěší také podpora Google Assistant. Součástí balení je také přídavný interiérový zvonek s možností volby mezi deseti melodiemi a nastavením hlasitosti.
Obsah balení: zvonek s kamerou, interiérový zvonek, montážní deska, montážní klín, šablona montážních otvorů, napájecí adaptér (1,5 m), prodlužovací kabel (4,5 m a 0,1 m), propojovací kabely, síťový kabel (1 m) a vruty.
- Dvoupásmová Wi-Fi
- Komprese videa H.264
- Úhel záběru 134° horizontálně
- Integrovaný reproduktor a mikrofon
- Kompatibilní s Google Assistant
- Slot pro microSD kartu s kapacitou až 256 GB, podpora Reolink NVR
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Zvonek s kamerou
Typ zvonku: bezdrátový
Rozlišení záznamu: 5 Mpx, 2560 × 1920 při 20 fps
Objektiv: f = 2,26 mm, pevný, úhel záběru 134° horizontálně, 97° vertikálně, 180° diagonálně
IR přísvit: ano
Připojení: 1× RJ-45, Ethernet 10/100 Mbps
Funkce: obousměrná komunikace, rozpoznání lidské postavy, IR přísvit, aplikace pro chytré telefony
Video komprese: H.264
Slot paměťových karet: microSD (max. 256 GB)
Krytí: IP65
Napájení: AC 12–24 V, DC 24 V (napájecí adaptér součástí balení)
Provozní teplota: -10 až 50 °C
Krytí: voděodolnost dle IP65
Rozměry: 133 × 48 × 23 mm
Hmotnost: 96 g
Barva: černá
Interiérový zvonek
Typ zvonku: bezdrátový
Připojení: 433 MHz
Napájení: AC 100–240 V
Rozměry: 86,5 × 66 × 29 mm
Barva: bílá
| Kategória: | Videozvončeky |
|---|---|
| Záruka: | 744 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 6975253983315 |
| Alarm: | nie |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | áno |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | áno |
| Ethernet: | áno |
| GSM: | nie |
| H.264: | áno |
| H.265: | nie |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | 2K |
| Na batérie: | nie |
| NVR: | áno |
| Ovládanie: | Aplikácia |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | Ethernet + WiFi |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 2560 × 1920 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | Reolink |
| WiFi 2,4 GHz: | áno |
| WiFi 5 GHz: | áno |
| Záznam a úložisko: | SD + Cloud + NVR/NAS/FTP |
| Značka: | REOLINK |
| Part Number: | D340W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Reolink je globálna značka špecializujúca sa na smart bezpečnostné kamery a kamerové systémy. Ponúka riešenia pre domácnosti, byty, chaty aj firmy, ktoré sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou a vysokou spoľahlivosťou.
V portfóliu značky nájdete WiFi a 4G kamery, solárne modely, videovrátniky aj kompletné kamerové sety. Produkty Reolink sú navrhnuté tak, aby poskytovali ostrý obraz vo vysokom rozlíšení a pohodlné ovládanie cez mobilnú aplikáciu Reolink.
✔️ Jednoduchá inštalácia plug & play
✔️ Široká ponuka od domácich po profesionálne riešenia
✔️ Mobilná aplikácia Reolink pre Android a iOS
