Imou chytrý domovní zvonek 2S Kit/ Wi-Fi/ 3Mpix/ 2048 x 1536/ H.265/ senzor pohybu/ IR přísvit/ černý/ CZ app
Imou Doorbell 2S Kit – váš chytrý strážce u vchodu domů Imou Doorbell 2S Kit představuje moderní domovní zvonek s integrovanou kamerou , který je ideálním řešením pro zabezpečení vašeho domova. Bezdrátové připojení podporuje snadnou instalaci a oko...


Imou Doorbell 2S Kit – váš chytrý strážce u vchodu domů
Imou Doorbell 2S Kit představuje moderní domovní zvonek s integrovanou kamerou, který je ideálním řešením pro zabezpečení vašeho domova. Bezdrátové připojení podporuje snadnou instalaci a okolní svět poté snímá ve vysokém rozlišením 2K. Kamera nabízí široké úhly záběru, takže jí nic podstatného neunikne a zachytí podstatnou plochu okolí. Mezi další přednosti patří podpora nočního vidění.

Chytrý zvonek s kamerou Imou Doorbell 2S Kit disponuje IR přísvitem s dosahem až 5 metrů, díky čemuž zajistí bezpečné snímání ve večerních hodinách i v naprosté tmě. O provoz se stará baterie se stará dobíjecí baterie s portem USB-C a kapacitou 5000 mAh, která zvládne až 120 dní provozu.

Díky bezdrátovému připojení není potřeba vymýšlet složitou kabeláž a skvěle se hodí do každého moderního nebo chytrého domu. Navíc podporuje mobilní aplikací Imou Life, takže ke správě, funkcím (režim úspory energie, přizpůsobitelné zóny detekce, zvuk alarmu) a notifikacím máte jednoduchý přístup ze svého smartphonu.

Umělá inteligence pro zabezpečení
Imou Doorbell 2S Kit využívá AI algoritmus pro lepší detekci osob. Efektivně tak předchází falešným poplachům a zvyšují vaši ochranu. Odolná konstrukce chrání zvonek před vodou a prachem. Díky tomu je zajištěn spolehlivý provoz i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Součástí sady je také vnitřní zvonek pro instalaci do elektrické zásuvky v místnosti, který současně slouží také jako zesilující Wi-Fi modul.

Chytrý domovní zvonek s integrovanou kamerou, mikrofonem a bezdrátovým připojením Wi-Fi nabízí možnost obousměrné komunikace skrze aplikaci Imou Life. Díky PIR senzoru pohybu a AI technologii pro rozpoznání lidské postavy dokáže detekovat pohyb přede dveřmi a upozornit na něj notifikací v chytrém telefonu. Kamera disponuje rozlišením 2048 × 1536 obrazových bodů, úhlem záběru 125° (horizontálně) a IR přísvitem s dosahem až 5 metrů pro kvalitní záběry i ve tmě. Pro ještě větší pokrytí a eliminaci slepých úhlů lze objektivem otáčet do stran v rozmezí 30°. Potěší také podpora microSD karet do velikosti až 512 GB, na kterou lze ukládat záznamy z kamery. Zvonek je odolný proti pronikání prachu a vody, snadno tak zvládne déšť i vítr při venkovní instalaci. O napájení se stará dobíjecí baterie s kapacitou 5000 mAh a výdrží až 120 dní. Případně lze využít také kabely ze stávajícího dveřního zvonku s pevným zapojením. Nabíjení je pak realizováno skrze USB-C konektor. Součástí balení je vyzváněcí modul do elektrické zásuvky, ten umožňuje výběr z mnoha vyzváněcích melodií a slouží současně jako Wi-Fi extender.
Součástí balení je držák na stěnu, nabíjecí USB kabel a materiál potřebný k instalaci.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Zvonek
Typ zvonku: bezdrátový
Rozlišení záznamu: 2048 × 1536 při 15 fps
Objektiv: 1/2,8" CMOS, f = 2,3 mm, úhel záběru 166° diagonálně, 125° horizontálně, 98° vertikálně
IR přísvit: ano, do 5 m
Připojení: Wi-Fi 802.11b/g/n (2,4 GHz), USB-C (nabíjení)
Funkce: obousměrná komunikace, PIR senzor pohybu, IR přísvit, podpora microSD karet, záznam, komprese videa H.265, 8násobný digitální zoom, otočný objektiv (PAN 30°), AI rozpoznání lidské postavy, smart-tracking, detekce poflakování osob (loitering), aplikace pro chytré telefony
Napájení: dobíjecí baterie (5000 mAh), AC 8–24 V (adaptér není součástí balení)
Rozměry: 150 × 55 × 50,3 mm
Hmotnost: 237,5 g
Barva: černá
Vyzváněcí modul
Připojení: Wi-Fi 802.11b/g/n
Napájení: 100–240 V AC
Rozměry: 95,5 × 65,1 × 30,2 mm
Hmotnost: 79 g
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videozvončeky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 |
| Hmotnosť: | 0.635 kg |
| EAN: | 6976391039506 |
| Alarm: | áno |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | áno |
| Batéria: | 5000 mAh |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | áno |
| Ethernet: | nie |
| GSM: | nie |
| H.264: | nie |
| H.265: | áno |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | Full HD |
| Na batérie: | áno |
| NVR: | nie |
| Ovládanie: | Aplikácia |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | WiFi |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 2048 × 1536 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | IMOU |
| WiFi 2,4 GHz: | áno |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Záznam a úložisko: | SD |
| Značka: | IMOU |
| Part Number: | DB-2SP-3T0W/DS3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Imou je značka spoločnosti Dahua Technology, ktorá sa zameriava na smart bezpečnostné riešenia pre domácnosti a malé firmy. Produkty Imou vynikajú jednoduchou inštaláciou, moderným dizajnom a ovládaním cez mobilnú aplikáciu Imou Life.
V portfóliu nájdete WiFi kamery, videozvončeky, senzory a alarmy, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu domu, bytu či chaty. Vďaka cloudovým službám a notifikáciám máte svoj majetok pod kontrolou kdekoľvek na svete.
✔️ Jednoduchá inštalácia a mobilná aplikácia Imou Life
✔️ Široká ponuka kamier a smart doplnkov
✔️ Overená značka od Dahua Technology



