Hikvision DS-2CD2787G2H-LIPTRZS2U/SL(2.8-12mm)BLK 8MPix IP PTRZ Smart Hybrid ColorVu Dome kamera; IR/LED 40m, A/A, IK10
Hikvision DS-2CD2787G2H-LIPTRZS2U/SL 2,8–12 mm; 8megapixelová ColorVu IP kamera typu dome nabízí snímač 1/1.8" CMOS s progresivním skenem, rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů, citlivost 0,0028 lux (F1.2, barevně) a podporu WDR (130 dB) . Video ve vy...
Hikvision DS-2CD2787G2H-LIPTRZS2U/SL 2,8–12 mm
8megapixelová ColorVu IP kamera typu dome nabízí snímač 1/1.8" CMOS s progresivním skenem, rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů, citlivost 0,0028 lux (F1.2, barevně) a podporu WDR (130 dB). Video ve vysoké kvalitě zaručí také při nočních záběrech díky technologii ColorVu a hybridnímu přísvitu (IR + bílé LED) s dosahem až 40 m. Připojení lze jednoduše realizovat pomocí RJ-45 portu. Díky aplikaci Hik-Connect lze sledovat dění 24 hodin denně 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Kamera je odolná vůči nepříznivým vlivům počasí dle certifikace IP66 a vůči poškození dle IK10.
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 8 Mpx (3840 × 2160)
- BLC, HLC a 3D DNR vylepšení obrazu
- ColorVu - technologie pro dokonalé barevné vidění 24/7
- Bílý LED a IR přísvit s dosahem až 40 m (Smart Hybrid Light technologie)
- Efektivní kompresní technologie H.265+
- Jasný obraz i proti silnému protisvětlu díky technologii WDR (130 dB)
- Slot pro paměťovou kartu microSD s kapacitou až 512 GB
- Smart funkce: detekce lidské postavy, detekce vozidla, detekce obličeje, virtuální plot, vniknutí, změna scény
- Aktivní zastrašení narušitele (stroboskopické světlo a zvukový alarm)
- Integrovaný mikrofon a reproduktor
- Klasifikace/rozpoznání člověka či vozidla na základě hlubokého učení (deep learning)
- Odolnost vůči vodě a prachu (IP66) + antivandal provedení (IK10)
Smart Hybrid Light
Technologie Hikvision Smart Hybrid Light umožňuje flexibilně přepínat mezi třemi doplňkovými režimy osvětlení, které vyhovují prakticky jakékoli potřebě nebo aplikaci.
- IR režim - infračervené světlo je neustále zapnuté a obraz zůstává černobílý (v noci).
- Režim bílého světla - bílé světlo je neustále zapnuté a kamera zachycuje barevné snímky 24/7.
- Inteligentní režim - v tomto režimu, kdy v oblasti není žádný cíl, kamera využívá pouze IR světlo. Když se objeví vozidlo nebo osoba, automaticky se spustí bílé světlo, což vede k zobrazení živých barev s jasnými detaily.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/1.8" CMOS, progresivní sken
Den/Noc: ano, technologie Smart Hybrid Light
Integrovaný IR přísvit: ano, do 40 m
Integrovaný LED přísvit: ano, do 40 m
Objektiv: f = 2,8–12 mm, varifokální, úhel záběru horizontálně 112,3° až 41,2°, vertikálně 58,1° až 23,1°, diagonálně 137,4° až 47,3°
Maximální rozlišení: 3840 × 2160 při 24/25 fps
Rozhraní: 1× RJ-45, 1× alarm vstup, 1× alarm výstup, 1× audio vstup, 1× audio výstup
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 512 GB)
Napájení: DC 12 V nebo PoE (802.3at), příkon max. 18 W (zdroj není součástí balení)
| Kategória: | Klasické kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 1116 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 6942160489988 |
| Alarm: | áno |
| Android: | nie |
| Aplikácia: | nie |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | nie |
| Ethernet: | áno |
| GSM: | nie |
| H.264: | áno |
| H.265: | áno |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | nie |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | 4K |
| Na batérie: | nie |
| NVR: | nie |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | Ethernet + WiFi |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 3840 × 2160 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | Hikvision |
| WiFi 2,4 GHz: | nie |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Záznam a úložisko: | SD |
| Značka: | Hikvision |
| Part Number: | DS-2CD2787G2H-LIPTRZS2U/SL(2.8-12mm)BLK |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
