EZVIZ IP Kamera H8c PoE 2K/ PTZ/ Wi-Fi/ 3Mpix/ krytí IP65/ objektiv 4mm/ H.265/ IR přísvit až 30m/ bílá
EZVIZ H8c PoE 2K – co je důležité, je IP kameře viditelné IP kamera EZVIZ H8c PoE 2K umožňuje připojení k síti a napájení pomocí jednoho kabelu . Díky tomu výrazně ulehčuje údržbu a snižuje náklady na instalaci v porovnání s běžnými kamerami. Motor...
EZVIZ H8c PoE 2K – co je důležité, je IP kameře viditelné
IP kamera EZVIZ H8c PoE 2K umožňuje připojení k síti a napájení pomocí jednoho kabelu. Díky tomu výrazně ulehčuje údržbu a snižuje náklady na instalaci v porovnání s běžnými kamerami. Motorizovaný objektiv dokáže zachytit široký prostor a zprostředkuje vám panoramatický pohled ve vysoké kvalitě obrazu 2K. Ve výsledku tak produkuje záběry takřka bez slepých úhlů a spolehlivě detekuje výskyt i pohyb osob. Při detekci pohybu se objektiv přiblíží a sleduje následnou akci. Žádný klíčový okamžik tak kameře EZVIZ H8c PoE neunikne.

Ve spojení s umělou inteligencí získáte velmi užitečné prvky aktivní ochrany objektu. Skrze aplikaci EZVIZ máte vše pod dokonalou kontrolou. Můžete nastavit úhly snímání a jedním stisknutím se zase vrátit do výchozí polohy. Pomocí smartphonu uvidíte i uslyšíte, kdo stojí za dveřmi a můžete aktivně komunikovat s tím, kdo se objeví v oblasti detekce.

Samozřejmostí je také podpora aktivního odstrašení. Bezpečnostní kamera EZVIZ H8c PoE 2K při zpozorování narušitele spustí zvukovou sirénu i světelné reflektory. Samozřejmostí je režim nočního vidění, který vykresluje obraz jasně i za slabého osvětlení. Nikdo se tak neproplíží ani pod rouškou tmy. Odolná konstrukce krytu dle IP65 předurčuje kameru pro venkovní použití.

Venkovní IP kamera nabízí snímač 1/2,8" CMOS s rozlišením 3 Mpx, který je schopný snímat video v rozlišení 2304 × 1296 při 30 fps. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit do vzdálenosti 30 m a bílý LED přísvit pro pořizování barevných záznamů v noci. Komprese H.265/H.264 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Natočené záznamy je možné ukládat na microSD kartu do kapacity až 512 GB, nebo odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného). Aktivní zastrašení v podobě stroboskopického světla a zvukového alarmu pak varuje případné narušitele. Propojení kamery pomocí aplikace v mobilním zařízení umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů či fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Mezi další užitečné funkce patří například rozpoznávání a sledování lidské postavy (Auto-Tracking), integrovaný reproduktor a mikrofon či podpora PoE napájení. Připojení lze jednoduše realizovat drátově prostřednictvím RJ-45 konektoru. Díky voděodolnému krytu dle IP65 nabízí jak vnitřní, tak i venkovní možnost použití. Přímo v aplikaci navíc můžete s kamerou pohodlně otáčet o až 350° horizontálně a až 80° vertikálně.
Součástí balení je montážní šablona, sada šroubů a vodotěsná sada.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/2,8" CMOS
Rozlišení snímače: 3,0 Mpx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 30 m
Integrovaný LED přísvit: ano, do 20 m
Objektiv: f = 4 mm, pevný, úhel záběru horizontálně 89°, vertikálně 49°, diagonálně 104°
Maximální rozlišení: 2304 × 1296 při 30 fps
Rozhraní: 1× RJ-45, Wi-Fi
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 512 GB)
Napájení: DC 12 V/ 1 A, nebo PoE (adaptér není součástí balení)
| Kategória: | Vonkajšie IP kamery |
|---|---|
| Záruka: | 744 |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 6941545632261 |
| Alarm: | áno |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | áno |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | áno |
| Ethernet: | áno |
| GSM: | nie |
| H.264: | áno |
| H.265: | áno |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | 2K |
| Na batérie: | nie |
| Napájanie: | PoE |
| NVR: | nie |
| Ovládanie: | Aplikácia |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | Ethernet + WiFi |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 2304 × 1296 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | Ezviz |
| WiFi 2,4 GHz: | nie |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Záznam a úložisko: | SD + Cloud + NVR/NAS/FTP |
| Značka: | EZVIZ |
| Part Number: | CS-H8c-R200-1K3EKFL(4mm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EZVIZ je globálna značka špecializujúca sa na smart bezpečnostné riešenia pre domácnosti a firmy. Je známa svojimi kvalitnými IP kamerami, videozvončekmi a inteligentnými senzormi, ktoré kombinujú moderný dizajn s jednoduchým ovládaním cez mobilnú aplikáciu.
✔️ Široká ponuka kamier a videozvončekov
✔️ Mobilná aplikácia EZVIZ pre Android aj iOS
✔️ Overená značka s celosvetovou podporou
