EZVIZ IP kamera H3K PoE 4K/ bullet/ PoE/ 8Mpix/ krytí IP67/ objektiv 2,8mm/ H.265/ IR přísvit až 30m/ bílá
EZVIZ H3K PoE 4K – mkrne, jestli je vše v pořádku Bezpečností IP kamera EZVIZ H3K PoE 4K , která není jen pro parádu, ale postará se o zabezpečení venkovního prostoru. Nekalosti vidí ve dne i v noci a spolehlivě rozpozná člověka nebo a...
EZVIZ H3K PoE 4K – mkrne, jestli je vše v pořádku
Bezpečností IP kamera EZVIZ H3K PoE 4K, která není jen pro parádu, ale postará se o zabezpečení venkovního prostoru. Nekalosti vidí ve dne i v noci a spolehlivě rozpozná člověka nebo automobil. Kamera podporuje záznam v ultra jemném rozlišení 4K, díky čemuž je obraz jasný, ostrý a čitelně odhalí i drobné detaily.

Pokud venku zrovna nesvítí sluníčko nebo je tma, disponuje kamera IR přísvitem do vzdálenosti 30 m, takže noční hodiny rozhodně nehrají ve prospěch nezvaného návštěvníka. Naopak, v případě rizikové detekce obsahuje systém aktivní ochrany v podobě sirény a stroboskopu, takže spolehlivě odstraší vetřelce dřív, než sáhne na kliku.






EZVIZ H3K PoE 4K má ve výbavě také reproduktor a mikrofon pro obousměrnou komunikaci, takže se pohodlně můžete domluvit s pošťákem nebo kurýrem. Systém PoE umožní snadné připojení kamery a jeden kabel zvládne jak napájení, tak přenos dat. Pro potřeby venkovního využití je tělo kamery zhotoveno z odolné hliníkové slitiny a splňuje stupeň krytí IP67, takže ji nepoškodí déšť, mráz nebo vysoké teploty.






EZVIZ H3K PoE 4K
Venkovní IP kamera nabízí snímač 1/2,7" CMOS s rozlišením 8 Mpx, který je schopný snímat video v rozlišení 3840 × 2160 px. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit do vzdálenosti 30 m. Komprese H.265+/H.264+ snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Natočené záznamy je možné ukládat na microSD kartu do kapacity až 512 GB, nebo odesílat na cloudové úložiště (na základě předplatného). Součástí kamery je integrovaný mikrofon a reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Aktivní zastrašení v podobě stroboskopického světla a zvukového alarmu pak varuje případné narušitele. Propojení kamery pomocí aplikace v mobilním zařízení umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů či fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Mezi další užitečné funkce patří například rozpoznávání lidské postavy a vozidla pomocí umělé inteligence či přizpůsobitelná oblast detekce pohybu. Připojení lze jednoduše realizovat drátově prostřednictvím RJ-45 konektoru. Díky voděodolnému krytu dle IP67 nabízí jak vnitřní, tak i venkovní možnost použití.
Součástí balení je napájecí adaptér, sada šroubů, vrtací šablona a vodotěsná sada.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Snímací čip: 1/2,7" CMOS
Rozlišení snímače: 8,0 Mpx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 30 m
Integrovaný LED přísvit: ne
Objektiv: f = 2,8m, pevný, úhel záběru horizontálně 113°, diagonálně 134°, vertikálně 62°
Maximální rozlišení: 3840 × 2160
Podpora PoE: ano, 802.3af
Rozhraní: 1× RJ-45
Slot paměťových karet: ano, microSD (max. 512 GB)
Napájení: DC 12 V/ 0,66 A (adaptér je součástí balení) nebo PoE
| Kategória: | Vonkajšie IP kamery |
|---|---|
| Záruka: | 744 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 6941545635293 |
| Alarm: | áno |
| Android: | áno |
| Aplikácia: | áno |
| Bezdrôtové: | áno |
| Bezdrôtový prenos dát: | áno |
| Do siete: | áno |
| Ethernet: | áno |
| GSM: | nie |
| H.264: | áno |
| H.265: | áno |
| Inteligentné: | áno |
| iOS: | áno |
| Maximálne rozlíšenie obrazu: | 4K |
| Na batérie: | nie |
| Napájanie: | PoE |
| NVR: | nie |
| Ovládanie: | Aplikácia |
| Pohybový senzor: | áno |
| Pripojenie: | Ethernet + WiFi |
| Prisvietenie IR LED diódami: | áno |
| Rozlíšenie obrazu: | 3840 × 2160 |
| Solárne: | nie |
| Typ produktu: | Kamera |
| Umiestnenie: | Vonkajšie |
| Videozvonček: | nie |
| Vnútorné: | nie |
| Vonkajšie: | áno |
| Výrobca: | Ezviz |
| WiFi 2,4 GHz: | nie |
| WiFi 5 GHz: | nie |
| Záznam a úložisko: | SD + Cloud |
| Značka: | EZVIZ |
| Part Number: | CS-H3K-R100-6E8EKFL(2.8mm) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
EZVIZ je globálna značka špecializujúca sa na smart bezpečnostné riešenia pre domácnosti a firmy. Je známa svojimi kvalitnými IP kamerami, videozvončekmi a inteligentnými senzormi, ktoré kombinujú moderný dizajn s jednoduchým ovládaním cez mobilnú aplikáciu.
✔️ Široká ponuka kamier a videozvončekov
✔️ Mobilná aplikácia EZVIZ pre Android aj iOS
✔️ Overená značka s celosvetovou podporou
